E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemBizim herhangi bir memurdan farkımız yok---

Bizim herhangi bir memurdan farkımız yok

Bizim herhangi bir memurdan farkımız yok
27 Şubat 2020 - 11:25 www.borsagundem.com

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş katıldığı bir programda, "Biz sizin paranızı harcıyoruz ve devlet memuruyuz. Bakmayın kocaman sıfatlar yakıştırılmasına. Bizim herhangi bir memurdan farkımız yok, maaşımızı da siz ödüyorsunuz" dedi

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş'ın konuşması sosyal medyada gündem oldu.

Haberglobal'in aktardığına göre, katıldığı bir programda yaptığı konuşmada herhangi bir memurdan farkının olmadığını belirten Yavaş, şunları söyledi:

"İhaleleri açık yapmaya başladık. ASKİ'nin boru ihalesini 400 bin kişi izledi. İnsanlar verdikleri paranın nasıl harcandığını görmek istiyor. Bu açık ihaleler sayesinde 670 milyon TL bütçe fazlası verdik. Tabii bu paralarla borçları ödüyoruz.

Bunu özellikle anlatmak istiyorum. Biz sizin paranızı harcıyoruz ve devlet memuruyuz. Bakmayın kocaman sıfatlar yakıştırılmasına, protokolde oturulmasına. Bizim herhangi bir memurdan farkımız yok, maaşımızı da siz ödüyorsunuz. Yaptığımız bütün işlerin parası da sizden çıkıyor.

'Eğer hukuk yoksa, ekonomi de yoktur'

Devlet yönetiminin asla sizin üzerinizde bir şey olmadığını ve sizin Anayasa'da verdiğiniz yetkiyle sizi yönettiklerini bilerek, öyle koca koca arabalarla ve korumalarla gidenlere bakmayın. Onlar aslında haksızlık yapıyorlar.

Hukukun en iyi uygulandığı ülkelerin listesini bir kağıda yazın. Sonra da milli gelirin en yüksek olduğu ülkeleri yazın. İki listeyi karşılaştırdığınızda, yan yana geldiklerini göreceksiniz. Eğer hukuk yoksa, ekonomi de yoktur arkadaşlar."

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • mansur27 Şubat 2020 14:16

    mansur yavaş mütevazi adam.. çok çamur atılmaya çalışılıyor..çamur atanlar ya fetocu  ya dinci tarikatçılar..

  • Selahattin abi27 Şubat 2020 12:22

    Sn.Mansur Yavaş, yavaş yavaş CB adaylığına doğru ilerliyor. Yakışır  EI pabucu dama atılıyor.

  • ONİYEKURU27 Şubat 2020 11:40

    Bir Ankara sakini olarak Siyasi olarak uyuşmamak tayım ama sanırım Adam gibi Adam. Değişmemesi ümidiyle.