E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriBIST'ten, bir şirkete ilave tedbir uygulama kararı---

BIST'ten, bir şirkete ilave tedbir uygulama kararı

BIST'ten, bir şirkete ilave tedbir uygulama kararı
23 Ağustos 2021 - 19:38 www.borsagundem.com

Borsa İstanbul, yapılan değerlendirmeler sonucunda Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.'ne tedbir uygulanacağını açıkladı

Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle  Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (#AGYO)  payında 24/08/2021 tarihinden itibaren 1 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağına" ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" önleyici tedbirleri uygulanacak.

Borsa İstanbul tarafından KAP'a yapılan bildirimde şu ifadelere yer verildi:

Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5. ve 6. maddelerindeki hükümler çerçevesinde Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında, piyasasında gerçekleşen işlemler nedeniyle Atakule Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (AGYO.E) payında 24/08/2021 tarihinden itibaren 1 ay süreyle mevcut "Açığa Satış Yasağına" ilave olarak "Kredili İşlem Yasağı", "Brüt Takas" ve "Emir İptalinin, Emir Miktar Azaltımı ile Emir Fiyat Kötüleştirmesinin Yasaklanması" önleyici tedbirleri uygulanacaktır.
Tedbirlerin uygulanacağı son tarih 23/09/2021'dir.

Verusa Holding madeninden 'gümüş' çıktı

 

BİST'in haftaya güçlü başladığı gün en çok değer kaybeden 20 hisse

 

BIST 100'de bugün en çok BRYAT ve VESBE değer kazandı

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 3,45
En Yüksek: 3,51
En Düşük: 3,31
Değişim 2,99 %
FK: 0,00
PD / DD: 1,73
İşlem Hacmi 8.440.211
Toplam Adet: 2.481.450
Ağırlıklı Ort.: 3,40
ETİKETLER :
YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Mucize Reis : )24 Ağustos 2021 18:19

    Garibanı sömürüyorsunuz, bari nefes alsın, 3 - 5 kırık , biraz kar kırıntısı bırakın bari be. elektrık süpürgesi gibi kırıntılar akadar kar ları alıyorunuz. : )) Ya gyo ları hiç sevmem. hiçde ısınamadım. hiçde işim olmaz. ama nasıl öenriyorlar bu gyo ları bu faiz ortamında, kullum zrar ıken teşviklerle ve zorla faiz indirimleri ile satışların oldugu ortamda. 5 kuruş yatırmam. gider btc ye basarım bu gyo olara 5 kuruş vermem. inanılır ve güven verici işleri yok.

  • Nuro24 Ağustos 2021 09:47

    Nurol gyo gibi çaktırmadan yapacaksın.Mılleti sövüşlemekten bıkmadı

  • mtu24 Ağustos 2021 00:09

    yahu kilitle hisseyi 15 gün araştır yapanları sonra hesabını soracaksan sor vallahi yatırımcıya zerre faydası yok spk nın. hiç dokunmasın hepsi serbest olsun zaten kontrol gücü elinde olan cezalı hisseyi de sürebiliyor geride kalan yine ky. yav adamlar bilmiyor mu ceza alacağını ona göre pozisyon alıyorlar