E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemBDDK'dan Golden Global Yatırım Bankası'nın kuruluşuna onay---

BDDK'dan Golden Global Yatırım Bankası'nın kuruluşuna onay

BDDK'dan Golden Global Yatırım Bankası'nın kuruluşuna onay
29 Mayıs 2019 - 10:09 www.borsagundem.com

BDDK'nın Resmi Gazete'de yer alan kararına göre Türkiye’de “Golden Global Yatırım Bankası A.Ş.” unvanlı 150 milyon Türk Lirası sermayeli bir kalkınma ve yatırım bankası kurulmasına izin verildi.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunca (BDDK), Türkiye'de Golden Global Yatırım Bankası AŞ unvanlı bir kalkınma ve yatırım bankası kurulmasına izin verildiği bildirildi.

BDDK'nın Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlanan kurul kararına göre, Türkiye'de Golden Global Yatırım Bankası AŞ unvanı altında, 150 milyon lira sermayeli bir kalkınma ve yatırım bankası kurulmasına izin verildi.

Söz konusu bankanın kurucu ortakları ise Emir Kaya, Salih Berberoğlu, Recep Kaba, Ahmet Dağlı ve Mustafa Akın olarak yer aldı.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • ersan29 Mayıs 2019 20:01

  katılım bankası.banka.KURMAKİÇİN..300.MLYON.DOLAR.YATIRMANIZ.GEREKIR.asya bankın.300.mlyon.dolar.parası.nerede.küçük.yatırımcı.haber bekliyor.bbdk

 • .,.,29 Mayıs 2019 12:19

  LİMAK

 • vatandaş29 Mayıs 2019 11:21

  Kim abi bu adamlar hakikaten? Merak ettim baktım Google'da ilk iki isim hakkında hiçbir şey bulamadım. Bankacılık lisansı almak artık çok zor onu biliyorum, bunu alabildiklerine göre bayağı sağlam kişiler olmalı.

 • Batık bitik ekgyo29 Mayıs 2019 11:10

  Ya kurun hergün kırun emlak bank global bank.Üretim yok.Emlak gayrimenkul 1 tl olmuş .Yöneticileri Allah katında ne yapaclar nasıl hesap vericekler?Onların kıblesi amerika galiba.Kaleyi onlarda içerden çökertiyor.Sn.Başkan a bu ülkeyi çökerten kurumları çökerten yöneticiler hiç öi rapor edilmiyor?Ülkenin en büyük gyo su batmış sanki 1 Tl yatırımcılar devlete küsmüş.Herkes Çok yaşa.....Bu böyle gitmez

 • Urla 29 Mayıs 2019 10:15

  Kim bunlar?