E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaMakro EkonomiBakan Nebati: Mutabık kaldık---

Bakan Nebati: Mutabık kaldık

Bakan Nebati: Mutabık kaldık
23 Haziran 2022 - 00:40 www.borsagundem.com

Suudi Arabistan yetkilileriyle görüşen Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati görüşmeye ilişkin, "İletişimin artırılması konusunda mutabık kaldık" ifadelerini kullandı

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Suudi Arabistan heyeti ile yaptığı görüşmeyle ilgili olarak, "Verimli bir görüşme gerçekleştirerek somut ortaklılar için iletişimin artırılması konusunda mutabık kaldık." ifadesini kullandı.

Bakan Nebati, sosyal medya hesaplarından yaptığı açıklamada, Suudi Arabistan heyeti ile ikili ticari ilişkilerin kolaylaştırılması, sürdürülebilir gelişimi ve yatırım fırsatlarının değerlendirilmesi konularını ele aldıklarını belirtti.

Bakan Nebati, şu ifadeleri kullandı:

Ülkemize resmi ziyarette bulunan Suudi Arabistan heyetinin Ticaret ve Enformasyon Bakanı Sn. Majid Abdullah Al Qasabi ve Yatırım Bakanı Sn. Khalid Bin Abdulaziz Al Falih ile bir araya geldik.
Ülkelerimiz arasındaki ikili ticari ilişkilerin kolaylaştırılması, sürdürülebilir gelişimi ve yatırım fırsatlarının değerlendirilmesi hususlarında verimli bir görüşme gerçekleştirerek somut ortaklılar için iletişimin artırılması konusunda mutabık kaldık.

 

Prens Selman'dan Türkiye ziyaretine ilişkin açıklama

 

Erdoğan-Selman görüşmesinin ardından ortak bildiri yayımlandı

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)