AVOD hissesine destek alımları başladı

26 Mart 2019 18:58
AVOD hissesine destek alımları başladı

AVOD, piyasalardaki gelişmeler karşısında yatırımcıları koruma amacıyla hisse geri alımına başladı

AVOD Kurutulmuş Gıda ve Tarım Ürünleri (AVOD), başta küçük hissedarlar olmak üzere tüm hissedarların menfaatlerinin korunması ve sağlıklı fiyat oluşumuna katkı sağlanması amacıyla daha önce duyurduğu hisse geri alımına başladı.

Şirket tarafından Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) gönderilen, hisse geri alımı işlemlerine ilişkin bilgilerin yer aldığı tablo şu şekilde:

Not: Tablonun büyük halini ayrı bir pencerede açmak için üzerine tıklayabilirsiniz.

A.V.O.D Amerika'dan 40 milyonluk sipariş aldı

Avod'un patronundan büyük fedakarlık

Avod Türkiye ekonomisine 96 milyon dolar kazandıracak

AVOD’da 9 milyonluk geri alım

Yorumlar

 • Bir dost 27 Mart 2019 09:06

  Hiç kimse hissenin kap haberleriyle yükseltilip.70 kuruştan 4.48 lere çıkartılıp Bedelli haberi ile hisseyi baskılayıp 1.50 lere kadarindirip kimse kaçamasın bedelliye mecbur olsun diye buralarda tutuldugundan bahsetmemiş.spk bedelli isteğine 55 gündür cevap vermedi. 1.50 nin hatta 1.70 liranın altındaki bedelliye kimsenin katılmayacagını bildiği için yapılan gerı alım nasıl olsa ruchanlar la karsılanır dusuncesı olmasın bu

  Yanıtla >
  Katılmıyorum Katılıyorum
  % 0% 100
 • :) ... 26 Mart 2019 22:59

  ya kredi almak için, bilanço iyi olmalı. yoksa ortada olmayan madene kim kredi versin? destek versin? borç versin? bilançon sermayen sağlam olsunki, güven veresin. Hissedarları küstürmekte olmaz. Malum hissedarlar küstümü, ilerde hissenide satsan pul olur o hisse 1 lerin altında. Demekki hissedarları küstürmeden, şirket değerini koruman  ve maden çıkana kadar da bu kaliteli duruşunu güçlendirmen lazım. yoksa bir hatada, ne banka kredisi, ne hisse senedi 5 kuruş olmaz. sadece sana inananların beklentisi ile ayaktasın unutma.küstürme kimseleri. Aynı hataları yapanların kağıtları yerlerde suruyor, 5 kuruşa muhtaçlar..saygılar

  Yanıtla >
  Katılmıyorum Katılıyorum
  % 0% 100
 • Abdullah kurt 26 Mart 2019 21:24

  Helal olsun avod hissesinin patronlarına hem küçük yatırımcıyı koruma adına hemde prestij ve güveninirlik adına.darısı kanımızı emen marka yatırım holding ve mine tozlu hanımın başına.

  Yanıtla >
  Katılmıyorum Katılıyorum
  % 67% 33
 • Tespit 26 Mart 2019 19:59

  Darısı kel rızaya ins hisselerine sahip çıksın Ieyho cemas yerlerde bak avod a da ilham al kel rıza.

  Yanıtla >
  Katılmıyorum Katılıyorum
  % 12% 88

E-bültenimize abone olarak en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.