E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAtama kararları Resmi Gazete'de---

Atama kararları Resmi Gazete'de

Atama kararları Resmi Gazete'de
27 Haziran 2019 - 08:15 www.borsagundem.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü, Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü ile Türkiye Petrolleri A.O. kurumuna ilişkin atama kararları Resmi Gazete'de yayımlandı.

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla yayımlanan  kararlara göre, Kültür ve Turizm Bakanlığında açıkta bulunan, Kültür Varlıkları  ve Müzeler Genel Müdürlüğüne Gökhan Yazgı, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel  Müdür Yardımcılığına İsmail Karaman, Araştırma ve Eğitim Genel Müdür  Yardımcılığına Yahya Coşkun, Telif Hakları Genel Müdür Yardımcılığına Fatoş  Altunç, Destek Hizmetleri Dairesi Başkanlığına Nihat Umut Döktür'ün ataması  gerçekleştirildi.

Ayrıca, Kültür ve Turizm Bakanlığında, Kültür Varlıkları ve Müzeler  Genel Müdürü Murat Gürül, Tanıtma Genel Müdür Yardımcısı Nurpınar Tente Ödemiş,  Kırklareli İl Kültür ve Turizm Müdürü Necmi Asan  3 sayılı Cumhurbaşkanlığı  Kararnamesinin 2 ve 4'üncü maddeleri gereğince görevlerinden alındı. 

Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğünde açık bulunan Hukuk  Müşavirliğine Selami Korkmaz getirilirken Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürlüğü  Yönetim Kurulu Üyeliğine ise Edip Müyesseroğlu'nun yeniden ataması yapıldı.

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü Güneydoğu Anadolu (Diyarbakır)  Bölge Müdürü Ekrem Tosun da 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesinin 2'nci  maddesi gereğince görevinden alındı.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)