E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemArınç'tan FETÖ'nün siyasilerle ilişkileri hakkında yeni açıklamalar---

Arınç'tan FETÖ'nün siyasilerle ilişkileri hakkında yeni açıklamalar

Arınç'tan FETÖ'nün siyasilerle ilişkileri hakkında yeni açıklamalar
29 Haziran 2020 - 22:17 www.borsagundem.com

Bülent Arınç, FETÖ konusunda söylediği ''Masum değiliz hiçbirimiz'' sözlerine ilişkin yaptığı açıklamada "Bütün siyasetçiler belki Deniz Baykal hariç bunlarla bir araya gelmiştir" dedi

HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN...

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (20)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Cengiz Nuri02 Temmuz 2020 17:23

  Deniz Baykal, sekreteri ve sekreterinin eşi ile trencilik oyununu afişe eden Feto idi.

 • fafa30 Haziran 2020 09:48

  Her suçunu affederim,ama Kozmik Odanın açılması var ya!.880 istihbarat elemanı öldürüldü,,o odanın açılması yüzünden.

 • veri30 Haziran 2020 11:01

  kozmik büroda istihbarat elemanlarının listesi olmaz senin dediğin o liste mitte bulunur ,fetöcü emniyet elemanları ve savcılar  hakan fidana tutuklama çıkartmışlardı eğer hakan fidan teslim olsaydı işte o zaman senin dediğin olurdu...

 • doğru30 Haziran 2020 10:51

  nerden çıkarıyorsun 880 istihbarat elemanının öldürülmesini sen iyi senaryo yazıyorsun yakında filmde çekersin...(kozmik oda ile istihbarat elemanı arasında hiçbir bağlantı yok)

 • Yeni Türkiye 230 Haziran 2020 05:58

  İşte mezkûr adamda bu saydığım hedeflerin hepsi fazlası ile mevcud. Bundan sonra her söylediği FETO ile mücadeleyi engellemeye matuf lakin ama öyle ama böyle bu mücadeleyi yalnız kalsa dahi mevcud iktidar sürdürmeye kararlı aziz milletimiz de istekli ve destekçi olduğu müddetçe bu adam gibilerin sonu her daim hüsran olacaktır. Benim inancım budur ...

 • doğru30 Haziran 2020 10:53

  yeni türkiyede fetö gitti menzilcilerle perinçekciler geldi...

 • Yeni Türkiye 130 Haziran 2020 05:57

  İnsanlar zorluklar karşısında zaman zaman hata yapabilirler. Basiretli erdemli akıl sahibi insanlar bu hatalardan ders alır ve yoluna düzgün bir mecrada devam ederler. Ama haysiyetsiz zayıf karakterli akılsız ve kötü niyetli insanlar ise hata üzerine hata yapmaya devam ederler. Ve düştükleri çukura başkalarını da çekme gayretleri hep var olur sonuçta bu bir davraniş kalıbı oluşturur. Acaba gayretlerin asıl hedefi nelerdir ? Kişilik zaafılarını ve özellikle kıskançlık hasletlerini gizleme , ben düştüm onlar da düşsün mantığı, hatayı genelleştirme yolu ile sulandırma eğilimi, çift kişilikli ruhsal bozukluklarını perdeleme, patolojik yalancılıklarını örtme arzusu vs.....

 • Velican30 Haziran 2020 01:24

  Şeytani laflar, fetöye hizmet ediyor halâ.

 • Alp30 Haziran 2020 00:31

  Sen bir Cadisin..cumhur ittifakini bu ulkeye  bozacak  sensin.. inaninki  seni dikkat Alan  yok..her halinle kendini a nlatiyon.zaten muhalefette..senin gini madani  buldu..senden devlet ADAMI olmaz..

 • Pardus30 Haziran 2020 00:30

  Bu konuşmalardan birşey çıkacak.sanirim Aym af kapsamını genişletme kararı verecek CHP'nin başvurusu ile. O zaman herkes tahliye olacak, yöneticiler hariç

 • Taner30 Haziran 2020 00:27

  Bi sus be..YETER artik..iticisin..bunadin..saygiyi  hak etmiyorsun..saygi  kazanilir..sen bunu yapamadin..REISTE iyi sabri varmis.ne utanmaz adammisin.be..cumhur ittifakini  bir adayi olarak..kendini  bi sorgula be. Ite kurda  malzeme vermekten basla bi bokun yok.BAHCELI buyuk devlet ADAMI.. ùlkesi icon  sana katlaniyor.MHP li OLARAK senden utanc duyuyorum..

 • Türkbey Otağlı30 Haziran 2020 00:25

  Deniz Baykal zina kasedinin ortaya çıkmasından sonra kameralar önünde Fetullah'a teşekkür etmişti. Kasetin çekilmesiyle ilgili fetullahçıları akladı, suçu Erdoğan'ın üzerine yıkmaya çalıştı. Ama iftira attığıyla kaldı, kendisi siyasetten silindi gitti. Bülent Arınç gerçeği yine örtme peşinde. Deniz Baykal'ı ayırırken, Devlet Bahçeli'den söz etmiyor. Türk siyasetinde FETÖ ile iş tutmayan tek siyasetçi Bahçelidir. Bakın Baykal'ın fetullaha teşekkür örneğini gördünüz. Bahçeli'nin ise en ufak bir tavizi olmamıştır. Bu nedenle MHP hep FETO'nin hedefindeydi.

 • Davut 30 Haziran 2020 00:21

  Bir devletin en mahrem yeri olan ve tüm gizli planların tutulduğu Genelkurmay Başkanlığındaki kozmik odaya senin bahanenle girildi ve sen de buna çanak tuttun. Devletin tüm gizli planları kimlerin eline geçmesine vesile olunduysa vatan hainliğidir. Sırf TSK'daki ulusal milliyetçi subayları içeri tikmak için sahte Ergenekon, Balyoz ve Sarıkız davaları ile ne kadar fetöcü varsa orduya doldurdunuz ve en sonunda beslediğiniz yılan size zehrini akıtınca beraber yürüdük biz bu yollarda dediğiniz kisilere terör örgütü dediniz. Yani öküz öldü ortaklık bozuldu. Menfaatiniz için devleti sattınız ne zaman menfaat bitti işte o zaman hain oldular. Birisi ne istediniz de vermedik diyerek en büyük itirafı yapmış oldu. Gün gelecek bunların hesabı akp den sorulacak az kaldı.

 • Sosyolog29 Haziran 2020 23:44

  Yaf gecin bunları! Fetogillerle hep güzel pozlar veren en resimler çektiren, övgüler yağdıranlar sağ ğolitikacılar ve sağ basın yayın olmuştur. Akp liker bunların en fazladı olmuştır. Chp veya bir sol eğilimli hiç bir politikacı ve sol demokrar basın yatını hiç fetogillerle bir araya gelerek hiç pozlar vermişliği yok, hiç övmüşlüğü yok, aksine eleştirmiş ve devleti uyarmışlar. Fetocularda sol diyaseti hep öcü olarak tanımlamış ve saldırmıştır. Şimdi gelip üstüne başlarına bulsştırdıkları kirletiyi diğerlerinede sürerek, hepimiz kirliyiz diyerek kenfiletini paklamaya çalışmak veya diğerlerini kirletmeye çalımayı kimse yemez.

 • ZELİHA KARAKAŞLI29 Haziran 2020 23:35

  Dügün değil bayram değil eniştem beni neden öptü  davasını yapıyor.ne gereği var ortalığı bulandırıyorsun.

 • Öpücük30 Haziran 2020 06:12

  Eniştene sor

 • ..30 Haziran 2020 00:02

  ortalık zaten bulanık deve kuşu seni

 • ekonomist/stratejist29 Haziran 2020 23:34

  Bir araya gelmek başka ama devletin bütün kademelerini ele geçirip darbe yapabilecek büyük güce ulaştırmak başka. Aylardan beri yaptığı açıklamalarında fetöcülere sahip çıkan, maddi yardımda bulunduğunu ve iş imkanı sağladığını söyleyen Arınç fetöcü olduğunu itiraf etmek için daha ne yapsın ya bir tek alnına alenen fetöcüyüm yazmadığı kaldı. İnanıyorum ki fetöcülükten içeri atılsa söyledikleriyle ve delilleriyle akp'nin başından sonuna kadar bitirecek güçte. Sıra sizlere de gelecek fetö mücadelesi asla burda bitmeyecek asıl kaynağına kadar inilecek.

 • EKRİST29 Haziran 2020 23:32

  bunun kadar ak partiye zarar veren birisi daha yoktur.keşke bu kişide ali babacan a katılsa idi.

 • ak bitmiş30 Haziran 2020 00:03

  ak parti bitik zaten salla gitsin