E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAltun: Ekonomimizi hedef alanların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz---

Altun: Ekonomimizi hedef alanların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz

Altun: Ekonomimizi hedef alanların kimler olduğunu çok iyi biliyoruz
07 Ağustos 2020 - 16:57 www.borsagundem.com

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, döviz ve altın fiyatlarında yaşanan artışla ilgili olarak "Son dönemde, kur oyunları üzerinden doğrudan ekonomimizi hedef alan saldırıların kimler tarafından organize edildiği çok iyi bilinmektedir" dedi.

İletişim Başkanı Fahrettin Altun, döviz ve altın fiyatlarında yaşanan artışla ilgili olarak kişisel Twitter hesabında paylaşımda bulundu. "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, liderliğinde son 18 yılda büyük bir şahlanış dönemine giren Türkiye'nin yükselişi, dış mihrakların ve küresel sömürü düzeni baronlarının kirli oyunlarıyla inkıtaya uğratılmak istenmektedir" diyen Altun, şöyle devam etti:

"Son dönemde, kur oyunları üzerinden doğrudan ekonomimizi hedef alan saldırıların kimler tarafından organize edildiği çok iyi bilinmektedir. Türkiye, salgın sürecinde yürütmüş olduğu başarılı sağlık ve ekonomi sistemiyle tüm dünyaya örnek olmuştur.

Ülkemizin ekonomik yükselişi ve Akdeniz'in barış diyarı olabilmesi için kararlılıkla savunduğu tezleri, yıllarca sömürü çarkını işleten kan emici odakların oyunlarını boşa düşürmüştür.

Milli ve bağımsız ekonomi için attığımız her adım, küresel sömürü çetelerini Türkiye'ye karşı üstü örtülü kirli bir operasyona zorlamıştır. Başarılı ekonomi yönetimi ve güçlü liderlik ile tüm oyunları bozacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın.

2020 yılı birinci çeyrek büyüme oranlarında 4.5 puan ile; G-20 ülkeleri, Avrupa Birliği ülkeleri ve OECD ülkeleri arasında açık farkla birinci olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti, algı operasyonlarıyla diz çöktürülecek bir ülke değildir.

Ekonomimiz her geçen gün güçlenerek yoluna devam etmektedir. Tüm ekonomik veriler, tablolar, grafikler ve rakamlar Türkiye'nin ekonomik gücünü dost düşman herkese göstermektedir."

Erdoğan: TL'nin yerli yerine oturacağına inanıyorum

Soylu'dan Albayrak'a: Birimiz hepimiz, hepimiz Türkiye için

Kalın: Döviz kuru üzerinden yürütülen manipülasyonlar...

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (6)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Erdal08 Ağustos 2020 00:47

  Bir susun bir sey bildigin yok bilmislik taslamayin. Biliyorsaniz neden mudahale etmiyorsunuz geciniz bunlari

 • Kaçan Grup 07 Ağustos 2020 18:47

  biz de devletten maaş alan, boş boş konuşan, boş beleş tipleri iyi biliyoruz.

 • DERVİŞBEY07 Ağustos 2020 17:37

  Ekonomiyi Türk Lirası ile vatandaştan vergi toplayıp sonra Dolar ve Euro ile Hazine Garantisi verdiğimiz geçilmeyen köprüler, oto yollar, hava alanları ve Dolar ile kiraladığımız şehir hastaneleri ihalelerini yapanlar hedef aldı. Tabi maaşım kabarık ise bunu görmem bir de müteahhit akrabam, tanıdığım  varsa hiç o taraflı bile olmam. (6)   (6)  (6) 

 • Halil07 Ağustos 2020 17:19

  Bi halt bildiğniz yok.

 • Hasan07 Ağustos 2020 18:17

  Çok net olmuş :D

 • wers07 Ağustos 2020 17:19

  tamam da ne yapacağız yarın diyelim tekrar yaptılar dolar 8 tl oldu