E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAlmanya'dan Türkiye geneline seyahat uyarısı---

Almanya'dan Türkiye geneline seyahat uyarısı

Almanya'dan Türkiye geneline seyahat uyarısı
28 Ekim 2020 - 19:19 www.borsagundem.com

Almanya'nın yaz sezonu döneminde Aydın, Muğla, İzmir ve Antalya illerine getirdiği seyahat uyarısı muafiyeti 9 Kasım'dan itibaren kaldırılıyor.

Almanya Dışişleri Bakanlığı, korona virüs nedeniyle riskli ülkeler arasında görülen Türkiye'ye yönelik seyahat uyarısında güncelleme yaptı. Buna göre seyahat uyarısından muaf tutulan Aydın, İzmir, Muğla ve Antalya da 9 Kasım'dan itibaren seyahat uyarısı kapsamında yer alacak.

DW'nin haberine göre Yaz turizm sezonunda Türkiye'nin seyahat uyarısı yapılan ülkeler listesinden çıkarılması için Ankara ile Berlin arasında yoğun görüşme trafiği yaşanmış, Türk hükümeti Almanya'ya güçlü baskı uygulamıştı. Ankara'nın koronavirüsle mücadelede kapsamlı bir turizm ve hijyen konsepti sunmasının ardından Berlin, turizmin yoğun olduğu Aydın, İzmir, Muğla ve Antalya illerini seyahat uyarısının dışında bırakmıştı.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • ALİ HAYDAR TANRIKULU29 Ekim 2020 11:27

    Amaç Türkiye güçlendikce bunları panik sardı.her yerden saldırıyorlar.bir zamanlar ülkemizdeki tüm her şeyir yolları köprüleri fabrikaları her şeyi  bunlar yaparlar idi bir de şimdi bunların kalbine yakında hançer saplayacağımız sektör olan otomobil üretimi yapacağımızdan büyük bir çaresizlik içinde bize saldırmaya başladılar.ama başlarına geleceklerini hiç bilmiyorlar.fakat iktidara hdp ve ortakları gelir ise işler değişir.