E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAlmanya’da 95 milyonluk ikramiye Türk’e çıktı---

Almanya’da 95 milyonluk ikramiye Türk’e çıktı

Almanya’da 95 milyonluk ikramiye Türk’e çıktı
27 Ocak 2021 - 08:56 www.borsagundem.com

Avrupa'nın en yaygın sayısal loto oyunu olan Eurohackpot'un 94,8 milyon euroluk büyük ikramiyesi, bir Türk vatandaşına çıktı.

Almanya'nın en yaygın sayısal lotosu olan Eurojackot'un 94.8 milyon euroluk (yaklaşık 850 milyon TL) çekilişi gerçekleştirildi. Büyük ikramiye, Kuzey Ren Vestfalya Eyaleti’ne bağlı Gütersloh kentinin Rietberg kasabına yaşayan bir Türk vatandaşına isabet etti. Talihli Türk, Münster’deki Westlotto Genel Merkezi’ne giderek, kuponunu doğrulattı.

UZUN SÜREDİR DÜZENLİ OYNUYORDU

Westlotto Genel Müdürü Andreas Kötter yaptığı açıklamada, “Kazanan, Eurojackpot’u uzun süredir düzenli olarak oynuyordu. Westlotto'nun ikramiyeyi kazananlardan sorumlu ekibi talihli kişiye, 90 milyon euroyu nasıl kullanmaya devam edeceği konusunda danışmanlık verecek. Bu sadece yeni varlıkların kullanımı değil, aynı zamanda vergi ve yasal konuları da içeriyor” dedi.

18,75 EUROLUK KUPONA İSABET ETTİ

Kötter, talihlinin 18,75 euroluk (167 TL) bir kuponla 94.8 milyon euroluk ikramiyeyi kazandığını ifade etti. Kötter, şanlı kişinin oynadığı numaraların 10, 19, 32, 36 ve 46 sayıları ile yedek sayılar olan 4 ve 6’yı doğru tahmin ederek, bu ikramiyeyi kazandığını belirtti. Diğer taraftan büyük ikramiyeyi kazanan talihlinin güvenlik gerekçesi ile açıklanmadı.

Bankacılık endeksinde alıcılı seyir kayıpları toparladı

 

Vadeliler Fed'i beklerken geriliyor

 

Bitcoin'de sert dalgalanma sürüyor

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)