E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporAli Koç: Paralar borca gidiyor---

Ali Koç: Paralar borca gidiyor

Ali Koç: Paralar borca gidiyor
21 Mart 2019 - 09:46 www.borsagundem.com

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un Köln'de dernek yöneticileriyle yaptığı toplantıda önemli vaatlerde bulundu.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, geçen hafta Almanya'nın Köln kentinde sarı-lacivertli derneklerin başkanlarıyla bir araya geldi. Futbol takımının bu durumu nedeniyle mahcubiyet yaşadıklarını belirten Ali Koç, dikkat çeken tespitlerle birlikte önemli vaatlerde bulundu. Sarı-lacivertlilerin patronu, “Futbol takımının yarattığı gelir 130-150 milyon euro. Ancak borç ve faiz için ödemelere gidiyor. Bu kadar yüksek borç ödemesek ve yüksek maliyetli faiz ödemesi yapmasak aslında bizim yarattığımız ekonomiyle kalıcı başarılar elde edebiliriz” dedi.

Ali Koç, şunları söyledi:

“Bize eşi benzeri görülmemiş bir destek veriyorsunuz. Bu kadar kötü durumdayken ne başkana, ne yönetime ne de bir hocaya böyle destek olmaz. Bunun da mahcubiyetini yaşıyoruz. Önümüzdeki sezon böyle olmayacak. Bu destek böyle olduğu müddetçe biz bu işin altından kalkarız. Önemli olan bugünün yarının skoru değil önemli olan Fenerbahçe'nin geleceğinin çok daha aydınlık olması tünelin sonundaki ışığın çok daha parlak olması. Bu inanç olduğu müddetçe ne hatalar yapılırsa yapılsın ne engellerle karşılaşılırsa karşılaşılsın zorlukları bir şekilde aşacağımızdan şüphemiz yok.” (İrfan Yirmibeş/Sözcü)

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (5)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • erol g.21 Mart 2019 16:50

  KULÜP PARALARININ ÇOĞUNU YABANCI ÜLKE FUTBOLCULARINA YEDİRDİLER

 • erdi21 Mart 2019 15:11

  Borç yapma,,akıllı transfer yap,,al beğenme gönder,,buna para mı dayanır.

 • erol g.21 Mart 2019 14:13

  TAMARA TAMARA PARALAR GİTTİ SPORA

 • Batakçılar21 Mart 2019 13:15

  Borsadaki kulüpler halka açık etik basiretli kar zarar hesabı yapan yatırımcısını düşünen bir şirket gibi davranmiyor SPK dokunmuyor yatırımcı susuyor bunlar da sürekli verimsiz transfer komisyon onu kov bunu getir borç yapıyor

 • Eski bir Fenerli 21 Mart 2019 12:32

  Seni proje adamı seniii . Tek yol Feneri üstüne mal etmen ama artık bu borca servetinde yetmez o da ayrı bir konu...