E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaŞirket HaberleriAk Yatırım'dan bir ilk: PlayAll---

Ak Yatırım'dan bir ilk: PlayAll

Ak Yatırım'dan bir ilk: PlayAll
06 Mart 2019 - 13:53 www.borsagundem.com

Ak Yatırım, yeni bir ilke daha imza atarak sektörün ilk finans oyun uygulaması olan PlayAll’u kullanıcılara sundu

PlayAll uygulaması ile 7 ayrı konu ve binlerce soruyla oyuncuların yatırım dünyasını keşfetmesi hedefleniyor. Uygulama ile yarışmacılar yatırım bilgilerini ölçebiliyor, başka oyuncularla yarışabiliyor, ve kütüphanede yer alan videolarla kendilerini finansal konularda geliştirebiliyorlar. Kullanıcılar App Store ve Google Play üzerinden, Ak Yatırım’ın dijital işlem platformu TradeAll’u telefonlarına indirerek PlayAll’a ulaşabiliyorlar.  

Dijital dünyaya ve  finansal okuryazarlığa yatırım yapmanın önemini vurgulayan Ak Yatırım Genel Müdürü Mert Erdoğmuş,  “Teknolojiye ve dijital dünyaya çok önem veriyoruz. Uzun çalışmalar sonucu sektörde bir ilke imza atarak PlayAll’u yatırımcıların beğenisine sunuyoruz. Sermaye piyasalarında finansal okuryazarlığın gelişmesinin sektör liderlerinin önemli bir hedefi olduğunu düşünüyoruz. Biz de sektördeki benzer çalışmalar gibi yatırımcıların finansal okuryazarlığını, piyasa bilgisini, kitapçıklarla, yatırımcı buluşmaları, online yada fiziki eğitimli konferanslarla artırmaya çalışmanın yanında “oyunlaştırma” ile teknolojik imkanlardan yararlanarak tüm yatırımlarını, bilgi ve farkındalıklarını artırarak yapmalarını hedefliyoruz. Tüm bu fikir ve ihtiyaçlar doğrultusunda Ak Yatırım olarak sektörümüzde oyunlaştırma konusunda yeni bir dönem başlatıyoruz. Kullanıcı alışkanlıkları ile geliştireceğimiz, öğrenmeyi ve kendini geliştirmeyi oyunlaştırarak eğlenceli hale getirdiğimiz PlayAll’un, ihtiyaç duyduğumuz finansal okuryazarlık düzeyinin artırılmasına hizmet edeceğini, böylelikle sektörümüze önemli katkı sağlayacağına inanıyoruz” dedi.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)