E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemAK Parti'den 'erken seçim' açıklaması---

AK Parti'den 'erken seçim' açıklaması

AK Parti'den 'erken seçim' açıklaması
22 Ekim 2021 - 23:58 www.borsagundem.com

AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuna, "Seçimler 2023'te yapılacak. Biz her zaman sahalarda olan bir partiyiz" ifadeleriyle yanıt verdi

AK Parti MKYK üyesi ve İstanbul Milletvekili Mustafa Ataş, kulislerde son dönemde sıkça dile getirilen "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuna cevap verdi. Ataş, seçimlerin 2023'te yapılacağını ifade ederek, "Eğitim faaliyetleri yapılınca insanların akıllarına şu geliyor 'erken seçim mi var sahaya inildi' diye, hayır biz her zaman sahalarda olan bir partiyiz ama salgın sürecindeki açığı kapatmaya çalışıyoruz" dedi.

Ak Parti Ar-Ge ve Eğitim Başkanlığı "Teşkilat Akademisi" eğitimleri kapsamında Kars'ta bulunan Ataş, bir kafede basın mensuplarıyla bir araya geldi.

"EĞİTİMLER KESİNTİSİZ SÜRECEK"

Ataş, burada yaptığı konuşmada, "Yarın ve ertesi gün Kars ve Ardahan'da düzenlenecek eğitimlere katılmak için geldik. Katılımcı arkadaşlara bir konuda bilgilerimizi aktarmak için Kars'tayız. Bu programlar 18-19 Aralık tarihlerine kadar kesintisiz devam edecek." dedi.

"AK PARTİ 20 YILDIR ÇOK GÜZEL HİZMETLER SUNDU"

Kars, Ardahan, Ağrı, Iğdır, Erzincan, Hakkari ve Van'da faaliyetlerin devam edeceğini dile getiren Ataş, "AK Parti bu ülkede 20 yıllık iktidar sürecinde milletimizi birçok güzel hizmetlerle buluşturmuş bir siyasi partidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde ülkemize yaptığımız güzel hizmetlerden dolayı gurur duyuyoruz ve yapılan hizmetleri yeterli görmediğimiz için daha güzel hizmetlere inşallah bundan sonraki süreçlerde milletimizin bize destek ve teveccühü sürdüğü sürece bu hizmetleri yapmayı, sürdürmeyi amaçlıyoruz." diye konuştu.

"ERKEN SEÇİM Mİ VAR?" SORUSUNA YANIT

Ataş, son dönemde sıkça dile getirilen "Erken seçim mi var sahaya inildi?" sorusuyla ilgili de "Bu eğitim faaliyetleri yapılınca insanların akıllarına şu geliyor 'erken seçim mi var sahaya inildi' diye, hayır biz her zaman sahalarda olan bir partiyiz ama salgın sürecinde sahalara arzu ettiğimiz şekilde inemedik, bu açığı kapatmaya çalışıyoruz. Türkiye'de seçim haziran 2023 yılında inşallah yapılacak. Şu anda gündemimizde bir seçim yok, Türkiye'nin bana göre şu anda seçime ihtiyacı yok. İnşallah 2023 yılında gelecek 100 yılı şekillendirecek en önemli eşiği aşarak Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Türkiye'yi yeni hizmetlerle buluşturmanın gayreti içinde olacağız. Görevimiz ne olursa olsun, bir nefer olarak onunla birlikte çalışmaktan bugüne kadar hep gurur duyduk, bundan sonra da o gurur tablosunu inşallah yaşamaya ömrümüzün sonuna kadar devam edecektir. Biz bu ülke için, vatan için, bu topraklar için, millet için hayatını vakfetmiş bir liderin önderliğinde bu çalışmaları sürdürmeye çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

Erken seçim tartışmasını bitirme planı

 

Özel: Erken seçime dünden razıyız, bugünden hazırız

 

AK Parti'den, faiz indirimi sonrası dolardaki rekora ilk yorum

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.