E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporAhmet Ağaoğlu'ndan transfer ve rezerv lig sözleri---

Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer ve rezerv lig sözleri

Ahmet Ağaoğlu'ndan transfer ve rezerv lig sözleri
25 Haziran 2022 - 13:20 www.borsagundem.com

Ahmet Ağaoğlu, rezerv lig kurulma fikrinin TFF Yönetim Kurulu'ndan geçtiğini söyledi. Trabzonspor'un transfer hedefleriyle alakalı ise, "2 oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu oyuncular, hazırlık kampımıza 9 Temmuz'da katılacaklardır" dedi.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, olağan divan genel kurul toplantısında açıklamalarda bulundu.

Yeni sezon hazırlıklarıyla ilgil Ahmet Ağaoğlu, "Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek bir kadronun oluşturulmasından ziyade ekonomik ve en iyi mücadeleyi vereceğimiz bir kadro kuracağız. Bugün itibarıyla hem hocamız hem izleme ekibimizin belirlemiş olduğu 2 oyuncu ile görüşmelerimiz devam ediyor. Bu oyuncular, hazırlık kampımıza 9 Temmuz'da katılacaklardır." açıklamasında bulundu.

Rezerv takım liginin TFF Yönetim Kurulu'ndan geçtiğini söyleyen Ahmet Ağaoğlu, "Uzun süren bir çalışmamız vardı bizim. Trabzonspor'un öncülüğünü yaptığı her federasyon ve yönetim kurulu toplantısıda ifade ettiğim B takım mümkün olmuyorsa rezerv takım liginin kurulmasıydı. Bu doğrultuda yeni federasyon başkanımız ve yönetimiyle gerçekleştirdiğimiz görüşmelerde, kendisinin bu konuda kararlı olduğunu ve rezerv ligin yönetim kurulundan geçirildiğini büyük bir mutlulukla öğrendik." dedi.

Öte yandan olağan divan genel kurul toplantısında Trabzonspor'un net borcunun 1 milyar 922 milyon 815 bin 640 TL olduğu açıklandı.

Beşiktaş ile Trabzonspor'un transfer savaşı!

Umut Bozok adım adım Trabzonspor'a

Trabzonsporlu yıldıza çılgın teklif: 145 milyon lira

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

Son Değer: 6,25
En Yüksek: 6,55
En Düşük: 6,13
Değişim -2,19 %
FK: 0,00
PD / DD: -3,91
İşlem Hacmi 212.785.975
Toplam Adet: 33.427.157
Ağırlıklı Ort.: 6,45
YORUMLAR (1)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)