E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemABD'deki maçlarda Joe Biden'a küfür trendi ---

ABD'deki maçlarda Joe Biden'a küfür trendi

ABD'deki maçlarda Joe Biden'a küfür trendi
13 Eylül 2021 - 16:08 www.borsagundem.com

Afganistan'dan çekilme kararının ve bu süreçte düzenlenen bombalı saldırıların ardından eleştirilen tepki çeken Başkan Joe Biden'a tepki çeken sürüyor.

ABD'deki üniversiteler arasında oynanan Amerikan futbolu maçlarının bazılarında "Joe Biden'ı si*****" tezahüratı trend oldu.

Güney Karolina Askeri Üniversitesi ve Coastal Karolina Üniversitesi arasında 2 Eylül'de oynanan maçta çoğu öğrenci olan seyirciler bu tezahüratı yaptı.

Ertesi günkü Kuzey Karolina Üniversitesi-Virginia Tech Üniversitesi müsabakasında da seyirciler ABD Başkanı Biden'a küfretti.

Trend 11 Eylül ve 12 Eylül'de oynanan maçlara da yansıdı. Alabama State Üniversitesi ve Auburn Üniversitesi'nin cumartesi günkü mücadelesinde tribünlerde "Joe Biden'ı si*****" sesleri duyuldu.

Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın oğlu Donald Trump Jr. konu hakkında cumartesi konuştu. Tezahüratların devam edeceğini düşündüğünü söyleyen Trump Jr. Biden yönetiminin epey kötü durumda olduğunu ve basının bunu gizleyemeyeceğini öne sürdü:

"Afganistan'da meydana gelen bir sürü kötü olay sayabilirim. Düşmanlarımıza 65 milyon dolar-80 milyon dolar değerinde teçhizat bırakılması, onlara Amerikan vatandaşlarının listesinin verilmesi, biyometrik cihazların ele geçirilmesi, sivillerden önce askerlerin çekilmesi… Liste böyle devam ediyor."

Washington Post ve ABD News'in eylül başında yaptığı anket, katılımcıların yüzde 44'nün Biden'ın performansından memnun olduğunu ortaya koymuştu. Bu oran haziranda yüzde 50'ydi.

Biden'ı onaylamayanların oranıysa yüzde 9 artarak yüzde 51 olmuştu.

Joe Biden'dan enflasyon açıklaması

 

Joe Biden’ın ekonomi için 4 planı

 

Joe Biden yaptırım silahını kullanmaya devam edecek

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Türkoğlutúrk14 Eylül 2021 06:58

    ABD halkı artık ABD devletinin sadece dünyaya değil kendilerine de zararlı olduğunu görmeli.

  • Erol g.13 Eylül 2021 21:50

    ABD VATANDAŞI BİDEN ABD BAŞKANI OLDU ASLI İSE IRLANDALI İRLANDALI ÖNCEKİLER İNGİLİZ FRANSIZ BİDEN ASLI İRLANDA İNGİLİZ FRANSIZ DİYE O ÜLKELERİN ÇIKARLARINI MI DÜŞÜNÜYORDUR/KORUYORDUR ABD'NİN Mİ ? ABD ASKERLERİNİ CEKMEKLE AFGANISTANDA ÖLMELERİNE RIZA GÖSTERMEDİ NE KADAR PROTESTI EDİLSİN NE DERLERSE DESİNLER AKILLI OLDUĞUNU İSPATLADI