E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaEmlak67 ilde 50 bin sosyal konut kampanyası ---

67 ilde 50 bin sosyal konut kampanyası

67 ilde 50 bin sosyal konut kampanyası
06 Mart 2019 - 13:04 www.borsagundem.com

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 67 ilde 50 bin sosyal konut projesinin başladığını duyurdu.

İzmir Valiliğini ziyaretinin ardından basın toplantısı düzenleyen Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, "Dün, sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleriyle tüm Türkiyemiz'de 67 ilimizde 50 bin sosyal konut uygulamasını başlattık. Başvurularımız bugün itibariyle başlıyor ve 19 Nisan'a kadar da sürecek" şeklinde konuştu.
 
Kurum'un açıklamasından diğer satır başları şöyle:

* İzmir'e de ilk etapta 2584 tane sosyal konutun yapımına, talep toplanmasına bugün itibariyle başlamış olacağız
 
* Başvurular için, 2+1'ler için 25 yaşını doldurmuş olmaları gerekiyor. oturduğu, başvuracağı ilçedeki nüfusa kayıtlı olduğu yerde bir yıl en az oturmak şartı var. Geliri 4 bin 500 lirayı aşmaması gerekiyor. 3+1 konutlarımız için 18 yaşını dolduran herkes başvurabilir. yine bir yıl oturma şartı var. Burada bir gelir sınırlaması yok.

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (2)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • Bekir06 Mart 2019 20:28

    2 milyon oy getirir

  • Gerçek 06 Mart 2019 14:03

    Batandaşın elindekini eritecek büyük oranda devülasyon yap para bas ve bu paranın az kısmın ile konut yap. Hizmet hareketi pozlarıyla politik prim üretmeye çalış! Birde batandaşın elindekinin erimesine tepkiyi nötrler etmek ve mağduriyet ile politik prim üretmek için herseyi dış mihraka bağla. Harika politika! Birde önceden doviz pozisyonu almış yandaşlar, çok milli hareketlerle çok yüksekten bozdurup büyük kazanmasında aymı taşla ayrı bir kuş butna işi! Önce devülasyon hedefinin çok üstüne çıkar, sonra hedef fiyata geri getir bu da muhteşem ekonomi yönetimi ile dovlze yumrukla düşürme başarısı olsun!