E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaYaşam-Magazin17 yıl sonra ayrılık... Boşandılar---

17 yıl sonra ayrılık... Boşandılar

17 yıl sonra ayrılık... Boşandılar
02 Kasım 2019 - 10:50 www.borsagundem.com

İmar Bankası soruşturması kapsamında kırmızı bültenle aranan firari işadamı Hakan Uzan ile 17 yıllık eşi eski sunucu Özlem Uzan evliliklerini bitirdi.

Yurtdışında yaşarken konsolosluğa sığınarak geçici pasaport ile Türkiye’ye dönen eski sunucu Özlem Uzan’ın boşanma dilekçesi, Hakan Uzan’ın bulunamadığı gerekçesiyle ilan yoluyla davalıya tebliğine karar verilmişti. Mahkeme duruşmaya katılmaması halinde boşanma davasının, davalı Hakan Uzan’ın yokluğunda yapılacağını ve verilecek karara itiraz edemeyeceğini belirtmişti.

NAFAKA GİZLENDİ

İstanbul Aile Mahkemesi’ne açılan davada 2002 yılında hamile kalan Özlem Uzan’ın evliliğinin birinci yılında eşiyle birlikte Uzan Ailesi’nin tüm malvarlığına el konulduğu belirtildi. Evlendiğinde 25 yaşında olan Özlem Uzan’ın çocuğuyla birlikte yalnız kaldığını, 8 milyon lira tazminat ile 50 bin lira iştirak ve tedbir nafakası talep etti. Mahkeme, bugüne kadar kendisine ulaşılamayan Hakan Uzan ile Özlem Uzan’ın boşanmalarına karar verdi. Özlem Uzan’ın avukatı, ne kadar tazminat ya da nafaka aldıklarını açıklamadı. (Neslihan Keskin / Akşam)

Uzan, Vertu'yu Vietnam'a açıyor, 2 mağaza kuruyor

 

TMSF, Uzanlar'ın bankasını sattı

 

Cem Uzan'dan Twitter paylaşımı: Döneceğim Türkiyem

 

TIKLA BORSADA DÜŞÜK KOMİSYONLA İŞLEM YAPMAYA BAŞLA

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)