Foto GaleriGündemRusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!

Rusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!

7 / 9 Rusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!
25 Ocak 2022 - 10:53

MACRON PUTİN VE ZELENSKIY İLE GÖRÜŞECEK

Elysee Sarayı ise, buluşmanın ardından yaptığı yazılı açıklamada Fransa lideri Macron'un önümüzdeki günlerde Rusya lideri Putin ve Ukrayna Cumhurbaşkanı Vladimir Zelenskiy ile görüşeceğini ilan etti.

NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg, Moskova'ya Ukrayna'ya yönelik bir saldırının sert yanıtı olacağı konusunda ortak mesaj verdiklerini belirtip "Rusya'nın agresif tavırlarını arttırmasının ciddi sonuçları olacağı konusunda hemfikiriz" dedi.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • RAMO CANCAN25 Ocak 2022 15:12

    bütün bu pislikler abd ve ingiltere nin başının altından çıkmaktadır.

  • ALİ HAYDAR YEZİDSEVMEZ25 Ocak 2022 13:56

    ben bir savaş çıkacağına ihtimal dahi vermiyorum.

  • Mucise Reis ;)25 Ocak 2022 11:36

    Akıllara ben adım atıcam, kims ebana karışmasın. Rusya kendı sınırında aslak hiç bir devletin askeri gücüne boyun eğmez. bana atak yapan mizli ile sınırlarımdan cevap alır mesajı verıyor. ABd buraya ne yapabilir taaa kendı kıtasından gelip ?... Akla ilk gelen Hitlerin ilk sadırı işgalini yapması. 1 tane avrupa devletnini adım atmaması geliyor. rusya aynı mantıklşa bunu yapabiliir. İşgal ettiği yerde yönetimi organize edecek kendi yonetımını kuracak topluluğu ortganize edecektir. bir gecede butun gucunu "yıldırım haekratı" Nazi sistemi zırhlı birliklerle girip, içerideki direnşçileri ile şehrin akarsu, dağ, vadi, ova , vb.  Berlin modeli gibi hat çekmesi ile sonuçlana bilir. ABd caydırmak için kendi askerlini bir yerlere kendince illak koyacaktır. Rusya varsa bende varım diyecektır. işin ciddileştiğini düşünüyorum. savaş olmasada, işgal ve berlin sınırlarını anımsadan durumlar olabilir. ateşkes ile durum geçiştirilebilir.