Foto GaleriGündemRusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!

Rusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!

6 / 9 Rusya görüntü yayınladı: Savaş gemileri harekete geçti!
25 Ocak 2022 - 10:53

Beyaz Saray, Washington'ın tüm senaryolar için askeri planlar geliştirdiğini dünyaya duyurdu.

BATILI LİDERLERDEN UKRAYNA'YA DESTEK MESAJI

ABD Başkanı Joe Biden, Avrupalı müttefikleriyle video konferans yöntemiyle görüştü. Görüşmeye İngiltere Başbakanı Boris Johnson, Avrupa Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen, Avrupa Konseyi Başkanı Charles Michel, Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Almanya Başbakanı Olaf Scholz, İtalya Başbakanı Mario Draghi, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ve Polonya Cumhurbaşkanı Andrzej Duda katıldı.

Beyaz Saray, toplantıya katılan isimlerin Rusya ile çeşitli platformlardaki son temaslarını gözden geçirdiklerini belirtip "Liderler Moskova'yı Ukrayna'ya karşı saldırgan hamlelerden caydırmak için NATO'nun doğu kanadında güvenliği güçlendirme hazırlıklarının da dahil olduğu Rusya'ya büyük sonuçlar ve ciddi ekonomik maliyet getirecek ortak çabaları görüştü" dedi.

YORUMLAR (3)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
  • RAMO CANCAN25 Ocak 2022 15:12

    bütün bu pislikler abd ve ingiltere nin başının altından çıkmaktadır.

  • ALİ HAYDAR YEZİDSEVMEZ25 Ocak 2022 13:56

    ben bir savaş çıkacağına ihtimal dahi vermiyorum.

  • Mucise Reis ;)25 Ocak 2022 11:36

    Akıllara ben adım atıcam, kims ebana karışmasın. Rusya kendı sınırında aslak hiç bir devletin askeri gücüne boyun eğmez. bana atak yapan mizli ile sınırlarımdan cevap alır mesajı verıyor. ABd buraya ne yapabilir taaa kendı kıtasından gelip ?... Akla ilk gelen Hitlerin ilk sadırı işgalini yapması. 1 tane avrupa devletnini adım atmaması geliyor. rusya aynı mantıklşa bunu yapabiliir. İşgal ettiği yerde yönetimi organize edecek kendi yonetımını kuracak topluluğu ortganize edecektir. bir gecede butun gucunu "yıldırım haekratı" Nazi sistemi zırhlı birliklerle girip, içerideki direnşçileri ile şehrin akarsu, dağ, vadi, ova , vb.  Berlin modeli gibi hat çekmesi ile sonuçlana bilir. ABd caydırmak için kendi askerlini bir yerlere kendince illak koyacaktır. Rusya varsa bende varım diyecektır. işin ciddileştiğini düşünüyorum. savaş olmasada, işgal ve berlin sınırlarını anımsadan durumlar olabilir. ateşkes ile durum geçiştirilebilir.