Foto GaleriYaşamHamburgercilerde kullanılan siyah eldivenler zehirleyebilir!

Hamburgercilerde kullanılan siyah eldivenler zehirleyebilir!

2 / 6 Hamburgercilerde kullanılan siyah eldivenler zehirleyebilir!
18 Aralık 2019 - 16:53

İdeal ağırlığın korunması için sağlıklı beslenme ne kadar önemliyse, vücut dengemizi korumak ve sağlıklı bireyler olabilmemiz açısından besin türleri, pişirme yöntemleri ve tüketim şekilleri de önem arz etmektedir. Besinleri fırında pişirmek veya haşlama yöntemi ile hazırlamak sağlıklı yağ asitlerini kaybetmeden ve protein denatürasyonuna yol açmamış olacaktır. Besinleri pişirme yöntemlerinin yanı sıra tüketme şekilleri de bu açıdan önemlidir.

ETİKETLER :
YORUMLAR (4)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Bika18 Aralık 2019 22:34

  Hamburger yerine kelle paça, işkembe, tuzlama, kokoreç yemek varken.

 • Emrah18 Aralık 2019 21:35

  Kaşarlı pide bence daha sağlıklı,abd halkı bu yüzden fazla kilolu ve obez hastası sadece abd de vardır büyük beden.dürüm,lahmacun,tantuni , içli köfte ,mantı türk mutfağı dünyanın en iyi mutfağıdır yemek yönünden.etli ekmek yaz yaz bitmez.baklava dünyanın en iyi tatlısı üstüne yok başka tatlı he belki güllaç rakip olabilir yok gene olamaz.

 • Eldiveni boşver18 Aralık 2019 21:08

  Hamburgerin içindeki daha fena...

 • Volkan18 Aralık 2019 18:22

  Yazıda başlığın tam tersi söyleniyor. "Bu nedenle; hamburger gibi el ile yenen yemekleri dikkatli tüketmenizi öneririm. Besinleri tüketirken eldiven kullanılması kısmen daha avantajlıdır. Ancak orada da eldivenli olarak ellerin mutlaka yıkanması gerekir. Eldiven pudrasının olmamasını ve mümkünse steril eldiven tercih edilmesini tavsiye ederim."