Foto GaleriGündemEmekli ve memur zammı: İşte hesaplanan rakamlarla yeni maaş tablosu!

Emekli ve memur zammı: İşte hesaplanan rakamlarla yeni maaş tablosu!

1 / 16 Emekli ve memur zammı: İşte hesaplanan rakamlarla yeni maaş tablosu!
18 Nisan 2022 - 14:12

Milyonlarca memur ve emeklinin beklediği zam oranlarıyla ilgili veriler ile beraber ipuçları geldi. Açıklanan 3 aylık ve beklenen enflasyon rakamları ile merak edilen yeni emekli ve memur maaşları hesaplandı. İşte yeni rakamlarla Temmuz zam oranları ve memurların yeni maaşları...

YORUMLAR (6)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • Zam Bak09 Haziran 2022 13:42

  Ben Emekli diğer çalışanlara zam yapılmasına karşıyım.Aksine maaşlar yarı yarıya düşürülüp tepeden tırnağa her şeye yüzde 200 zam yapılmalıdır.Ancak bu şekilde kurtulabiliriz.

 • azılı solcu19 Nisan 2022 00:22

  emekliye ve memurlara zam verilmesine karşıyım.zam işçiye,apartman görevlisine,kagıt toplayıcılarına,hurdacılara,cezaevindeki mahkum yurttaşlara,ırgatlara,marabalara,köylulere,taksicilere,hamallara,ayakçılara,pazar esnafına,kocası tarafından sokaga terkedilen  kadınlara,ezilmiş yurttaşlara verilmelidir.

 • gdgr27 Mayıs 2022 14:00

  hadi lan . mahkum deyince hepsini katmayın. katile sapıka v.s çıkmasın. memur zorunamı gitti işci zorunamı gitti. adamlar calısıyor alacak tabi. sen solcu değil. komünisstsin belli. solcu adamda cumhuriyetcilik dindarlık milliyetcilik hepsi vardir. yürü işine. herkes kazansın ama ayırım yapma. katilleri çıkaranlarada haram olsun. 

 • astor18 Nisan 2022 21:03

  maaşı bırakın. temmuzda bakarsınız. bayram harçlıgı ne oldu onu araştırın. veya dillendirin.

 • www18 Nisan 2022 14:54

  Enflasyon üzerinde artış olmazsa vatandaşın geçim zorluğu bitmez. KKM ve diğer enstrümanlarla fakirin vergisi zengine aktarıldığı sürece bu kaos da bitmez

 • Mucise Reis ;)18 Nisan 2022 14:35

  millet vekil maaşlarının 8 de 1 altına düşemez.. yada vekil maaşları en düşük maaşın 5 katını geçemez.. bize böyle formul lazım. fakirlikse herkes fakir.. zenginlikse herkes zengin. işçi emekli fakir işsiz gariban çok zeilmesin. vekiller maaşlarıan zam istiyorsa milletin sorununu çözsün maaşlarını arttırsın. çıkart yasa kanum.