Ana SayfaANALİZ-Kasım Ayı FED Toplantı Tutanaklarının Detayları(IKON Menkul) [FNC-NEWS]----

ANALİZ-Kasım Ayı FED Toplantı Tutanaklarının Detayları(IKON Menkul) [FNC-NEWS]

25 Kasım 2021 - 06:41 www.borsagundem.com


Kasım Ayı FED Toplantı Tutanaklarının Detayları... 
*Mevcut koşullarla ilgili tartışmalarda, üyeler aşılardaki ilelerme ve güçlü politika desteği ile ekonomik faaliyet ve istihdam göstergelerinde güçlenmenin devam ettiğini kaydettiler.
*Yurt dışındakarz baskıları ile birlikte gelişmekte olan ülke para birimlerindeki değer kaybının etkisiy beklentileri ikinci çeyreğe g seviyesinde kaldı.
*Üyeler, .
*Bazı üyeler, mali desteklerin azalması ile birlikte hane halkı harcamalarında bir azalyeler, arz sıkıntılarının beklr, ilerleyen zamanlarda işçi msek enflasyonun daha kalıcı olabileceğini yansıtan düşüncelerini paylaştı.
*Bazı üyeler, ının daha fazla olması gerektinden daha fazla bir enflasyon a erken gidilmesi gerekliliğinde hazır olunması görüşünü belirtti.
15 Milyar $ varlık alıMC toplantısında ait tutanaklamlarında yükseliş görülürken, arın azaltma hızının arttırılması gerektiği açıklamalarında bulundu.
Toplantı notlarındak sürpriz oluşturmuyor.
ttp://www.foreks.com
http http://twitter.com/ForeksTurkey
Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyemında değildir. Yatırım danışmmevduat kabul etmeyen bankalarşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede ne dayanmaktadır. Bu görüşler lir. Bu nedenle, sadece buradalentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

-Foreks Haber Merkezi-