Ana Sayfa***EGCYH*** EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri----

***EGCYH*** EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri

14 Ağustos 2017 - 11:30 www.borsagundem.com

***EGCYH*** EGELİ & CO YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Yönetim Kurulu Komiteleri )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Yönetim Kurulu Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)?
Hayır (No)
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
-
Yapılan Açıklama ayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

11 Ağustos 2017 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformunda duyurulan açıklamanın, doğru şablon kullanıla bir bilgi içermemektedir.
Şirketimizin 04 Ağustos 2017 tarihli Olağan Genel Kurul toplanere Tan EGELİ, Ebru EGELİ, Egeli & Co Aile Ofisi Yönetim Danışmanlık ve Destek Hizmetleri A.Ş. (Gerçek Kişi Temsilcisi Uğur ÖZKAN)  yönetim kurulu üye Mehmet Cemal TÜKEL Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi olarak seçilmişlerdi.
  
Şirketimizin rulu toplantısında Yönetim Kurulu Başkanı olarak Tan EGELİ'nin, Yönetim Kurulu Başkan Vekili olarak Egeli & Co Aile Ofisi Yönetim Danışmanlık ve Dest Kişi Temsilcisi Uğur ÖZKAN)   belirlenmesine oy birliği ile karar verilmiştir. 
  
Serm1 sayılı Kurumsal Yönetim Tebliği'nin 11. maddesi gereğince, yatırımcı ilişkileri bölümü yöneticisi olarak görev yapan Elif PEHLİVANLI'nın yerine Tan i ile karar verilmiştir. 
  
Yine ayrıca Sermaye Piyasası Kurumsal Yönetim Tebliği hükümklerinin aşağıdaki şekilde belirlenmesine oy birliğiyle karar verilmiştir. 
  
?  Denetim Komitesi Ahmet Berker ARGUN (Başkan)- Mehmet Cemal TÜKEL Komitesi Mehmet Cemal TÜKEL(Başkan)- Tan EGELİ (Üye)
  
?  Riskin Erken Saptanması Komkan)- Tan EGELİ (Üye)
  
Kamunun bilgisine sunarız.  

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/625114


BIST