Ana Sayfa***BAKAB***BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )----

***BAKAB***BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )

18 Haziran 2015 - 14:08 www.borsagundem.com

***BAKAB***BAK AMBALAJ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( İlişkili Taraf İşlemleri )

Ortaklığın Adresi : Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10002 Sokak No:45 Çiğli-İZMİR
Telefon ve Faks Numarası : (0232)-376 74 50 -(0232)-376 74 58
E-posta adresi : [email protected]
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : (0232)-376 74 50 -(0232)-376 74 58
Yapılan Açıklama Güncelleme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Düzeltme mi? : Hayır
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? : Hayır
Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Özel Durum Açıklamasının Tarihi : -
Özet Bilgi : Yaygın ve Süreklilik Arz Eden İşlemler Raporunun Sonuç Bölümü


AÇIKLAMA:
Şirketimizin 2015 yılı içerisinde yapacağı alışların bir kısmı ilişkili taraflardan Polibak Plastik Film Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Bareks Plastik Film Ekstruzyon Sanayi ve Ticaret A.Ş.'den gerçekleştirilecek olup toplam işlem tutarının SPK'nın II-17.1 sayılı Tebliği'nin 10. maddesinde öngörülen %10 oranını aşacağı öngörülmektedir. Söz konusu alış işlemlerinin şartlarına ve piyasa koşulları ile karşılaştırılmasına ilişkin bir rapor hazırlanmış ve bu rapor Şirket yönetim kurulu tarafından (bağımsız üyelerin de olumlu oylarıyla) onaylanmıştır. Raporun sonucuna göre, söz konusu işlemlerin piyasa koşullarına ve emsallere uygun olarak gerçekleştirileceği tespit edilmiştir. Raporun sonucu işbu Özel Durum Açıklamasının ekinde yer almaktadır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=446105


BIST