Ana Sayfa***GLBMD***GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )----

***GLBMD***GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

10 Şubat 2015 - 11:49 www.borsagundem.com

***GLBMD***GLOBAL MENKUL DEĞERLER A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

Ortaklığın Adresi : Rıhtım Caddesi No:51 Karaköy/İstanbul
Telefon ve Faks Numarası : Tel: 0212 244 55 66 Fax: 0212 244 55 67
E-posta adresi : global@global.com.tr
Ortaklığın Yatırımcı/Pay Sahipleri İle İlişkiler Biriminin Telefon ve Faks Numarası : Tel: 0212 244 55 66 Fax: 0212 244 55 67
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Açıklama mı? : Hayır
Özet Bilgi : Basında çıkan haberler


AÇIKLAMA:
Şirketimizin 2015 yılına yönelik "sermaye piyasalarında devralmalar suretiyle büyüme" yönündeki stratejisi çerçevesinde Şirketimiz çeşitli aracı kurumlarla görüşmeler yürütmektedir. Ancak bugün bazı basın-yayın organlarında yer alan haberlerle ilgili olarak herhangi bir aracı kurumun satın alınması hususunda özel durum açıklaması yapılmasını gerektirecek bir durum bulunmamaktadır.

Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde özel durum açıklaması yapılmasını gerektirecek bir gelişme olduğunda keyfiyet ivedilikle kamuoyunun bilgisine sunulacaktır.

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu'nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.


http://kap.gov.tr/yay/Bildirim/Bildirim.aspx?id=412618


BIST