E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaSporErdoğan'dan Eskişehirspor'a stat ismi önerisi---

Erdoğan'dan Eskişehirspor'a stat ismi önerisi

Erdoğan'dan Eskişehirspor'a stat ismi önerisi
19 Şubat 2018 - 18:26 www.borsagundem.com

Eskişehirspor'da başkan Halil Ünal, stadın isim sponsorluğu Erdoğan'la bir görüşme yaptıklarını söyledi. Ünal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın isim sponsorluğunun bir Eskişehir firması olarak ETİ’ye yakışacağını uygun gördüğünü söyledi

Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, 1-0’lık Ümraniye galibiyeti sonrası ES TV'ye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yaptıkları görüşmenin detaylarını anlattı.

Cumhurbaşkanı Erdoan'ın Türk futboluna ve Eskişehirspor’a çok sıcak bir bakış açısı olduğunu ifade eden Ünal, "Kendisine kısaca Eskişehirspor’u anlattım. Çok büyük keyif aldı" dedi.

"Cumhurbaşkanımız ETİ'ye yakışacağını söyledi"

Yaptıkları görüşmede ana konularının stadın isim sponsoru olduğunu belirten Ünal, "Stadyumun isim hakkı ile ilgili Sayın Cumhurbaşkanımıza danıştık. Sonuçta bu stadı kendisi bize yaptırdı, konuyu onunla paylaşmam gerekiyordu. Kendisi Eskişehir firması olan ETİ'nin yakışacağını söyledi ve bizzat kendisi görüştü. Zaten ETİ ile Eskişehirspor'un özdeşleşmiş bir dostluğu vardı. Stadımızın ismi 10 yıl boyunca ETİ Stadı olacak. Yardımlarından ötürü Sayın Cumhurbaşkanımıza teşekkür ediyoruz " açıklamasında bulundu.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (0)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)