E-BÜLTEN

E-bültenimize abone olarak
en son bilgilere ve haberlere ulaşabilirsiniz.

Ana SayfaGündemErdoğan: Cam filmi düzenlemesinde yanlış yaptılar---

Erdoğan: Cam filmi düzenlemesinde yanlış yaptılar

Erdoğan: Cam filmi düzenlemesinde yanlış yaptılar
09 Kasım 2017 - 17:03 www.borsagundem.com

Cumhurbaşkanı Erdoğan, araçlardaki cam filmlerinin serbest kalacağına ilişkin sinyaller verdi

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde milletvekilleri ile bir araya geldi.
Toplantıda gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan Erdoğan, son günlerin tartışma konusu otomobillere cam filmi yasağına değindi.
Konuyla ilgili mağduriyet yaratılmaması gerektiğini ifade eden Erdoğan, "Uygulama yanlış, düzeltmeleri için talimat verdim" dedi.

"SİSTEM İYİ ANLATILMALI"

Liseye geçişte yeni sisteme de değinen Erdoğan, sistemin iyi anlatılması gerektiğini söyledi. Erdoğan, dershane ve etüt merkezlerinin yeniden canlanmasına kesinlikle müsaade edilmeyeceğini belirtti.

"ACIRSAK ACINACAK HALE GELİRİZ"

FETÖ ile mücadele konusuna da değinen Erdoğan, soruşturmalar kapsamındaki mağduriyet şikayetleri için "Bu tür şikayetlerin bir kısmında altından FETÖ çıkıyor, acırsak acınacak hale geliriz" ifadesini kullandı.

"DIŞLAYACAK HAREKETLERDEN KAÇININ"

Erdoğan'ın istifa eden belediye başkanlarına yönelik açıklamaları da oldu. Bu konuda milletvekillerine bir uyarıda bulunan Cumhurbaşkanı, "İstifa eden belediye başkanlarını dışlayacak hareketlerden arkadaşlarımızı küçük düşürecek konuşmalardan kaçının" şeklinde konuştu.

"HALKLA İÇ İÇE OLUN"

Türkiye'nin 7 coğrafi bölgesinden gelen 50 milletvekili ile bir araya gelen Erdoğan'ın, Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nden milletvekillerine ise özel bir mesajı oldu. Erdoğan, bölgedeki milletvekillerinden memleketlerine sahip çıkmalarını ve bölge halkıyla iç içe olmalarını istedi.

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (14)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)
 • hakan10 Kasım 2017 13:22

  araçlarda ve yakıtta ötv çok yüksek hemen indirin.

 • remzi10 Kasım 2017 10:07

  sayenizde her şey yanlış baştan aşşağı...

 • ıtri09 Kasım 2017 22:03

  kabile gibi yönetiliyor ülke. kimsenin aklına gelmemiş, bir reisin mi aklına gelmiş? e o zaman emniyete, iç işlerine, trafik şubeye ne gerek var? kapatın gitsin devleti, kurumları, bürokrasiyi

 • M K09 Kasım 2017 20:10

  YASAK TAŞIMAK İÇİN YÖNTEM ÇOOK. CAM FİLMİNİN BİR ÇOK YARARI VAR

 • sSSSS09 Kasım 2017 19:50

  kesinlikle yasaklamalı.adam top.tüfek taşırsa,içi görünmüyor ne olacak..milletin keyfi mi önemli,emniyet mi...

 • Şahin kus09 Kasım 2017 19:15

  Cam filmini zararlı.icerde kim olduğu görülmüyor.arabanin içinde çocuk unutulsa kimsenin haberi olmaz.kacan suçlular görülemez.guvenlik istiyorsak arabanı orijinalini bozmayalim

 • Hty 3109 Kasım 2017 18:31

  Reis çok yaşa

 • XX09 Kasım 2017 18:27

  halk itiraz etti,uygulamadan vazgeçiliyor.En azından halkın sesine kulak verildiğinin göstergesi.

 • Davut09 Kasım 2017 17:58

  Siz yapın ben düzeltirim oyları kaparım

 • : ))09 Kasım 2017 17:37

  Yahu haftalardır cam filmi.Hatta tvlerde tartıma programlarında bile, haberlerde. özetle. bu okadar büyütüldükü sorun sorun diye. Biri çıkıp olayı en sonunda çözdü : )) Sanki memleketin başka meseleleri yokmuş gibi. Rezillik hakkatende

 • Mert Elmas09 Kasım 2017 17:36

  Cam filmini söktürenler ve ceza yiyenler ne olacak

 • Kerim09 Kasım 2017 17:28

  Ya,milletle dalga mı geçiyorsunuz.İnsanlar önce taktırmak için para ödedi sonra söktürmek için şimdi de yeniden taktırmak için mi para ödesinler.Ne o sanayici ile bir anlaşmamı yapıldı.Nasıl bir yönetim anlayışı bu böyle..

 • BENGIN09 Kasım 2017 17:17

  bütün alınan kararlar yanlış oluyor. yapılan yanlışı düzeltmek için daha çok çaba harcanıyor. bu kadar işi bilmeyen yönetici ile memleket böyle yönetilir.

 • Ahmet Can09 Kasım 2017 17:10

  Şimdi bir sevindiren gaf daha gelir diye umutla bekliyoruz :) maduriyet umarımki giderilir..