E-posta listemize kayıt olun, en son haberler adresinize gelsin.

Ana SayfaKulisDolandırıcı Ayhan Öztürk kız kaçırdı!----

Dolandırıcı Ayhan Öztürk kız kaçırdı!

Dolandırıcı Ayhan Öztürk kız kaçırdı!
05 Ekim 2017 - 08:20 www.borsagundem.com

Borsanın en azılı manipülatörleri arasında gösterilen ve binlerce kişiyi mağdur eden Ayhan Öztürk iddialara göre bir süredir gizlendiği Bursa’dan kız kaçırarak kayıplara karıştı

BORSAGUNDEM.COM – KULİS HABER

Borsada binlerce kişinin ocağını söndüren azılı manipülatörlerden Ayhan Öztürk, iddialara göre sabıkasına kız kaçırma suçunu da ekledi. Yakayı ele vermemek için şehir dışına çıktığı söylenen Ayhan Öztürk’ün Antalya’da saklandığı ileri sürüldü.
Çok sayıda ismi dolandıran ve köşe bucak gizlenen, son dönemde Bursa’yı kendisine mesken tuttuğu belirtilen Ayhan Öztürk, Ulaşlar Turizm başta olmak üzere birkaç hissede komisyon karşılığı sosyal medyadan hisse pazarlayarak hayatını sürdürüyordu. 

DOLANDIRICIYI DOLANDIRAN...

Çok sayıda kişiyi dolandırdığı için hakkında suç duyurusu yapılan ve rütbeli bir askerin parasını ödemediği gerekçesiyle hapse giren Ayhan Öztürk, yatırımcıları sosyal medya üzerinden tuzağa düşürüyor.
Bursa’da da çok sayıda insanı hisse aldırarak zarar ettirdiği konuşulan Öztürk ise parasını batırdığı kişilere, kendisinin de Mehmet Bedir ve Burak Bayram Yaman tarafından dolandırıldığını söylüyormuş. Dolandırıcıyı dolandırdığı öne sürülen aracı kurum eski müdürü Mehmet Bedir de iddialara göre bu aralar Burak Bayram Yaman ve Yusuf Teker ile birlikte Ankara’da takılıyormuş. 

SPK, borsa dolandırıcısı Ayhan Öztürk'ü yakaladı

Ayhan Öztürk nasıl bir piyasa dolandırıcısı

Sayfada yer alan bilgiler tavsiye niteliği taşımayıp yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırımcı profilinize uymayabilir.

YORUMLAR (35)
:) :( ;) :D :O (6) (A) :'( :| :o) 8-) :-* (M)